Zoeken
  • VET Voeding En Training

Gesloten tot 28 april 2020.

Helaas hebben wij gedwongen onze deuren moeten sluiten in strijd tegen het corona virus.


Toen wij 9 maanden geleden onze deuren opende hadden wij nooit gedacht dat wij beslissingen zouden moeten maken die wij op dit moment maken. Wij hebben moeten besluiten dat al onze sport trainingen niet door kunnen gaan tot 28 april 2020.

Wij doen er alles aan om onze leden naar wens te helpen op gebied van voeding en training. Wij bieden op dit moment 3 keer in de week LIVE lessen aan op facebook (VET Voeding En Training) en instagram (@trainenbijvet). Ook zijn wij achter de schermen druk bezig om jullie exclusieve thuis trainingen te kunnen bieden zodat jullie in deze crisis tijd toch lekker kunnen trainen en zorgen dat je fit blijft. Want juist in deze periode is het zo ontzettend belangrijk om te blijven bewegen en goed voor je lichaam te zorgen.

Wij houden al onze leden uiteraard op de hoogte omtrent de abonnementen en de situatie rondom alle (LIVE) lessen.


Wij willen iedereen veel sterkte en gezondheid toewensen in deze onzekere tijden.

Veel liefs,

Marcel en Larissa

V.E.T. Voeding En Training


48 keer bekeken
Heb je een vraag? Vul ons formulier in!
arrow&v